Вибір основних параметрів адаптивних систем обробки експериментальних даних
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.35.2019.197432Ключові слова:
інформаційна система, експериментальна обробка даних, інформаційно- вимірювальна система стаціонарного Гауссівського випадкового процесу БАнотація
Оптимізація адаптивної систем обробки експериментальних даних зводиться до отримання аналітичної залежності для цільових функцій (наприклад, для погрішностей вимірювань); знаходженню співвідношень для задач оптимізації; ухвалення рішення по одному з вибраних критеріїв. Для оцінки ефективності адаптивної системи необхідно передбачити сумісний аналіз ефекту від іі застосування при виконанні сукупності умов, що реалізовують
прийняті принципи і витрат різного роду на його досягнення. Для автоматизованих систем обробки експериментальних даних необхідно в алгоритми і «метал» закладати можливості адаптації по швидкості обробки, підвищенню точності та ін. Користувачам повинна бути надана можливість зміни взаємодії з системою в залежності як від параметрів вхідних даних,
що підлягають обробці за фіксованими або змінними програмами, так і від стану бази даних по конкретній наочній області.
Бібл. 4
Посилання
Ponomarenko V.K, Miroshnichenko V.S. Choice of parameters of measuring instruments of numerical characteristics of random processes, Izvestiya USSR Higher Education, section. Radioelectronics, XVI, 1971, 7.
Tuz Y. M. Structural methods for improving the accuracy of measuring
devices. - K .: Higher School, 1976 - 256 p.
Zinchenko V.P. Quality indicators of basic software, methods of their
measurement and evaluation // Intelligent information-analytical systems and complexes. - K .: NAS of Ukraine Institute of Cybernetics. V.M. Glushkova, Sciences. Council on the Problem of Cybernetics, 2000. - P. 142 - 161.
Ketkov Y., Ketkov A., Schultz M. MATLAB 6.x. Programming of numerical methods. - St. Petersburg: "BHC-Petersburg", 2004-1080 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.