Представлення ефективного методу розпізнавання тексту на зображенні, заснованого на критерії схожості структурних моделей символів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.38.2021.233184Ключові слова:
розпізнавання символів, структурна модель, критерій схожості, дводольний графАнотація
Об’єктом дослідження є методи розпізнавання рукописних символів. У статті зроблено огляд основних принципів оптичного розпізнавання. Метою роботи є представлення алгоритму розпізнавання тексту на зображенні, що має високу точність при невеликій навчаючій вибірці. Для досягнення мети пропонується оригінальний критерій схожості, який можна використати для ефективного порівняння сформованих структурних моделей символів. До уваги читача пропонується детальний розгляд алгоритму згаданого критерія схожості.
Бібл. 5, іл. 4
Посилання
Kavallieratou E. Handwritten Character Recognition based on Structural Characteristics
Chan K.-F. Recognizing on-line handwritten alphanumeric characters through flexible structural matching
Lucas S. A comparison of syntactic and statistical techniques for off- line OCR
Lucas S. A comparison of syntactic and statistical techniques for off- line OCR
Майника Э. Optimization algorithms on networks and graphs. M .: Mir, 1981
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.