Дослідження алгоритмів ідентифікації параметрів моделі в адаптивній системі керування екструдером
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.16.2010.33795Анотація
Показано, що під час процесу екструзії в апараті відбуваються різноманітні процеси, які обумовлюють нестаціонарні властивості апарата, як об’єкта керування. Показана доцільність використання адаптивних систем керування процесом екструзії. Досліджені алгоритми ідентифікації параметрів математичної моделі та зроблені висновки щодо ефективності того чи іншого алгоритму.Посилання
Ким В.С. Теория и практика экструзии полимеров. КОЛОСС, 2005. - 568с.
Мак-Келви Д. Переработка полимеров. М.:Химия, 1965. – 442с.
Эйкхофф П. Основы идентификации систем управления. М., 1975. – 683 с.
Методы робастного, нейро-нечеткого и адаптивного управления: Учебник / Под ред. Н.Д. Егупова. М.: Изд-во МГТУ им. Н.Э. Баумана, 2002. – 744 с.
Митрошин В.Н. Диссертация доктора технических наук «Математическое моделирование и автоматическое управление объектами с распределенными параметрами в технологических процессах изолирования кабелей связи», Самара, 2006. – 236с.
Антонов В.Н., Терехов В.А., Тюкин И.Ю. Адаптивное управление в технических системах. СПб.: С.-Петербургского университета, 2001. – 244с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.