ДОСЛІДЖЕННЯ КВАЗІДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ДЗЕРКАЛА КІЛЬЦЕВОГО ЛАЗЕРА З П’ЄЗОКОРЕКТОРОМ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРФЕРОМЕТРА БІЛОГО СВІТЛА «РЕЛЬЄФ»
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.31.2017.128052Ключові слова:
лазерні дзеркала, кільцевий лазер, інтерферометр білого світлаАнотація
Дзеркало мембранної конструкції кільцевого лазера зазнає кутових та лінійних зміщень відбивальної поверхні, а сама поверхня змінює свою форму, що впливає на стабільність частоти лазера. За допомогою інтерферометра білого світла були виміряні динамічні характеристики дзеркала, результати вимірювання параметрів дослідних зразків показали, що тип конструкції дзеркала має значний вплив на його динамічні характеристики.
Посилання
Галутва Г.В., Рязанцев А.И. (под ред. М.Ф. Стельмаха) Селекция типов колебаний и стабилизация частоты оптических квантовых генераторов / «Связь», Москва, 1972.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.