ПРОБЛЕМИ КЕШУВАННЯ ДАНИХ ПРИ ВИКОРИСТАННІ МОВИ ПРОГРАМУВАННЯ JAVA
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.31.2017.128055Ключові слова:
кешування, веб-додаток, інвалідація, JavaАнотація
Більшість існуючих комп’ютеризованих систем, реалізованих на мові
програмування Java, для роботи з інформацією використовують широко розповсюджені SQL бази даних, для взаємодії з якими використовують стандартну реалізацію SQL інтерфейсу й мають велику кількість запитів до малозмінних даних. Це призводить до нераціонального використання інтернет-трафіку, зменшення швидкості доступу до необхідної інформації та збільшення навантаження на сервери баз даних. Кешування малозмінних даних високонавантаженої системи допомогло б вирішити дану проблему,
але стандартна реалізація SQL інтерфейсу мови програмування Java не має такої функціональності. В статті проведено порівняльний аналіз основних моделей кешування. Отримані дані показали, що є потреба в у більш простому у використані кеші, що має інтеграцію зі стандартним SQL інтерфейсом Java.
Посилання
Verma D.C. Content Distribution Networks: An engineering approach / Wiley Inter-Science, 2002.
Чумаченко П.В. Мережі доставки контенту // П.В.Чумаченко, Т.А.Ліхоузова, О.І.Лісовиченко / Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи автоматичного управління» № 2(29), 2016 – с.78-89
https://www.rockvalleycollege.edu/webadmin/upload/Top-10-Java-Performance-Problems.pdf
https://habrahabr.ru/post/201612/
https://en.wikipedia.org/wiki/Cache_(computing)
https://java-source.net/open-source/cache-solutions/oscache
http://swarmcache.sourceforge.net/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.