ОПТИМІЗАЦІЯ ПАРАМЕТРІВ КРОКУЮЧОГО РОБОТА
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.31.2017.128254Ключові слова:
мобільні роботи, крокуючі механізми, роботи вертикального переміщенняАнотація
Запропоновано вдосконалений метод багаторівневої оптимізації параметрів крокуючого робота. Відмінністю від відомих методів оптимізації ієрархічних систем є наявність функціонального зв’язку між критеріями оптимізації різних рівнів технічної системи, що представлена у вигляді крокуючого робота довільної орієнтації.
Посилання
Моделирование и оптимизация параметров робото-технологических комплексов гибкого производства. Пер. с англ. / Т. Г. Ли, Г. Э. Адамс, У. М. Гейнз и др. М.: Советское радио, 1972.
Ямпольский Л. С., Полищук М. Н. Оптимизация технологических процессов в гибких производственных системах. К.: Вид-во «Техніка», 1988. - 175 с.
Дегтярев Ю. И. Методы оптимизации. М.: Советское радио, 1980.
Месарович М., Мако Д., Такахара И. Теория иерархических многоуровневых систем. Пер. с англ. / М.: Мир, 1973.
Патент UA 111021 МПК B62D57/032. Спосіб переміщення педіпуляторів крокуючого робота та пристрій для його здійснення / Л. С. Ямпольський, М. М.Поліщук, В. К. Персиков; опубл. 10.03.2016, Бюл. № 5. – 9 с.
Полищук М.Н. Педипулятор робота вертикального перемещения с возможностью рекуперации энергии движения // Адаптивні системи автоматичного управління. — 2016. —№ 1(28). — с. 107 — 115.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.