ВПЛИВ МОБІЛЬНОСТІ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ БЕЗПРОВОДОВИХ СЕНСОРНИХ МЕРЕЖ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.31.2017.128255Ключові слова:
мобільна безпроводова сенсорна мережа, безпроводова сенсорна мережа, мобільністьАнотація
В статті розглянуто еволюція мобільних безпроводових сенсорних мереж та характеристики її мережевої архітектури, що відрізняють її від статичних безпроводових сенсорних мереж. Наведено аналіз впливу мобільності на показники продуктивності роботи безпроводової сенсорної мережі.
Посилання
Прищепа Т.О. Порівняльний аналіз форматів передачі інформації у безпроводових сенсорних системах на безпомилковість / Науковий вісник АМУ, серія "Техніка" в. 8, с.122-127, 2014
Толстикова Е.В. Минимизация избыточности объема передачи данных в сети радиодатчиков // Проблеми інформатизації та управління. – 2010. – №1(29). – С. 168-171.
О. І. Лисенко, Т. О. Прищепа Алгоритм пошуку доцільного розташування вузлів безпроводових сенсорних мереж / Збірник матеріалів Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми телекомунікацій - 17», 2017.
Валуйський С. В., Прищепа Т. О., Димид М. Д. Алгоритм пошуку раціонального розміщення ретрансляторів при розгортанні безпровідних сенсорних мереж / Науковий вісник Академії муніципального управління. Збірник наукових праць. Серія «Техніка». – 2016. – Вип.11. – С.1-9.
Canfeng Chen, Jian Ma, MEMOSEN: Multi-radio enabled Mobile Wireless Sensor Network / In Proc. of AINA 2006
Liu, B., Brass, P., Dousse, O., Nain, P., Towsley, D. Mobility Improve Coverage of Sensor Networks / Proceedings of ACM MobiHoc 2005
Y. Wang and H. Wu, DFT-MSN: The Delay Fault Tolerant Mobile Sensor Network for Pervasive Information Gathering / Proc. of IEEE INFOCOM_06, Barcelona, Spain, 2006 (April 23–29)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.