ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНЫЙ ИНСТРУМЕНТ УПРАВЛЕНИЯ ТРАФИКОМ В МУЛЬТИСЕРВИСНОЙ МАКРОСЕТИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.31.2017.128260Ключові слова:
мультисервисная макросеть, контроль трафика, глубокий анализ пакетов, персональный пакет сервисов, персональный тарифАнотація
Приведены основные подходы контроля использования трафика в
мультисервисной макросети. Рассмотрен принцип работы глубокого анализа пакетов. Предложена новая модель сервисов и использование стратегии “персональный тариф - персональный пакет сервисов”. А также предложена система управления: сервис – маршрут – тариф.
Посилання
Прыжки через G: 3G – 4G – 5G / [Электронный ресурс]: Герман Богапов // Газета “Зеркало недели. Украина” № 15, 2016.
M. Mouly, M.B.Pautet. The GSM System for Mobile Communications. 1992. p.p. 702.
Тихвинский В. О., Терентьев С. В., Юрчук А. Б. Сети мобильной связи LTE: технология и архитектура. – М.: Эко-Трендз, 2010.
Глубокий анализ пакетов (DPI) как инструмент управления трафиком. Обзоры / [Электронный ресурс]: http://itc.ua/articles/glubokiy-analiz-paketov-dpi-kak-instrument-upravleniya-trafikom/. Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи автоматичного управління» № 2’ (31) 2017 ISSN 1560-8956 123
Краткий обзор технологии DPI — Deep Packet Inspection. Администрирование. – Сетевые технологии / [Электронный ресурс]: https://m.habrahabr.ru/post/111054/.
Технологии мобильной связи пятого поколения (5G). White Paper. – Ericsson, Сентябрь 2013: "http://ericsson.com/kz/news/130919_wp_5g_254740124.
Ю.А. Громаков. Сотовые системы подвижной радиосвязи. Технологии электронных коммуникаций. Том 48. "Эко-Трендз". Москва. 1994.
Компания Teradata запускает централизованный коммуникационный узел для полноценного персонализированного маркетинга / [Электронный ресурс]: http://www.retailloyalty.
org/news/kompaniya-teradata-zapuskaet-tsentralizovannyy-kommunikatsionnyy-uzel-dlyapolnotsennogo-
personalizi.
Что такое SaaS? / [Электронный ресурс]: http://clever-as.ru/articles/saas.html.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.