Параметрический синтез астатического регулятора САР частоты вращения гидротурбины на основе решения обрадной задачи динамики
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.32.2018.145613Ключові слова:
гидроагрегат, астатический регулятор, математическая модель, параметрический синтезАнотація
В статье описана структура и принцип действия астатического регуля-
тора САР Ч и М гидротурбины,на основе критерия минимума интеграла от произведения абсолютного значения ошибки на время выполнены параметрический синтез и оптимизация прецизионного регулятора САРЧ и М гидротурбины.
Посилання
Г. И. Канюк Прецизионная система автоматического регулирования
гидротурбины / Г. И. Канюк, А. Ю. Мезеря, В. Е. Мельников // Вісник НТУ
«ХПІ». – 2015. – № 17. – С. 91-96.
Мельников В. Е. Параметрический синтез астатического регулятора
САР частоты вращения гидротурбины на основе решения обратной задачи динамики [Текст] * / В. Е. Мельников // Материалы ХХІІІ межд. науч. конф. (автоматика-2016). – Сумы, 2016. – С. 94–95.
Канюк Г. И. Модели и методы структурного и параметрического синте-
за прецизионных электрогидравлических следящих систем автоматизированных испытательных стендов:дис. д-ра техн. наук. – Харьков. –2009 г. – С. 425-439.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.