Підвищення ефективності кешування SQL запитів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.32.2018.145616Ключові слова:
кешування, Java, структури данихАнотація
Розглядається проблема ефективного кешування SQL запитів. В статті
проведено порівняльний аналіз стандартних структур даних мови програмування Java, розглянуто їх основні особливості,переваги та недоліки. Наведено результати серії експериментів по тестуванню структур даних як сховища ключів (SQL стрічок), яку було проведено на заздалегідь імплементованому кеші запитів. Запропоновано структури даних, яких
немає в стандартній бібліотеці Java, виконано їх реалізацію. Експериментально доведено, що використання таких структур даних дає кращі результати при кешуванні SQL запитів.
Посилання
Клейменов Р.С. Проблеми кешування даних при використанні мови програмування Java // Р.С. Клейменов, Т.А. Ліхоузова / Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи автоматичного управління» № 2(31), 2017
Вирт Н.Е. Алгоритмы и структуры данных : научно-популярная книга / М.: Мир, 1989.— 360 с.
Downey A. Think Data Structures : science book // Green Tea Press, 2017 — 211 p.
Goodrich M. Data Structures and Algorithms in Java : science book / Michael T. Goodrich, Roberto Tamassia / 4th edition — Department of Computer Science Brown University, 2015 — 924 p. / p. 521-581
https://docs.oracle.com/javase/7/docs/api/java/util/HashSet.html
https://docs.oracle.com/javase/7/docs/api/java/util/TreeSet.html
Седжвик Р. Алгоритмы на Java : научно-популярная книга // Р.Седжвик, К.Уэйн / 4-е изд., перераб. и доп. — М.: Вильямс, 2013.— 843 с.
Ахо А. Структуры данных и алгоритмы : научно-популярная книга // Альфред В. Ахо, Джон Э. Хопкрофт, Джеффри Д. Ульман / 1-е изд., перераб. и доп. — М.: Вильямс, 2016.— 620 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.