Моделирование характеристик защитных диэлектрических покрытий
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.32.2018.145621Анотація
В данной статье представлено то как могут располагаться резонансные частоты диэлектрических слоёв. Решение этой задачи позволит ответить и на другой
важный вопрос: как могут располагаться частотные зоны поглощения (а следовательно и отражения) и какова их ширина. В предлагаемой статье даётся решение сформулированной выше задачи для простейшего интерференционного покрытия и следствия решения.
Посилання
В. В. Цветков, В. П. Демин, А. И. Куприянов. Радиоэлектронная борьба. Радиомаскировка и помехозащита. Вузовская книга - 2012.-240 с.
Коваль Ю. О., Милютченко І. О., Олейніков А. М., Шокало, В. М., Браїловський В. В., Бзовий Е. Г., Александров В. В. Основи теорії кіл, сигналів та процесів в системах технічного захисту інформації. НТМТ. - Харків.- 2011.- 544 с.
Гиллемин Е. А. Синтез пассивных цепей.-М.: Связь,1970.-720с.
Пархомей І. Р. Щодо можливості використання концентрованого резонансного електромагнітного поля. / І. Р. Пархомей//Зб. наук. пр. «Труди академії»., -: К. НАОУ, 2005р.-№ 61, с.102-108.
Пархомей І. Р. Методи підвищення ефективності локації цілей зі штучно зниженою ефективною площею віддзеркалення. / І. Р. Пархомей// Зб. наук.пр. «Труди академії»., -: К. НАОУ, 2005р. - № 66, с. 83-92.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.