ПОШУК ОПТИМАЛЬНОЇ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ ДЛЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОМІЧНИКА
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.33.2018.164666Ключові слова:
інтелектуальний помічник, нейронні мережі прямого поширення, зустрічного поширення, глибокі нейронні мережі, рекурентні нейронні мережіАнотація
Інтелектуальні помічники спрямовані на спрощення роботи з клієнтною базою різних підприємств і організацій. Також, їх використання зумовленеавтоматизацію процесу надання послуг, що значно підвищує швидкість роботи з користувачами сервісу та є економічно вигідним, так як зменшує кількість працюючого персоналу та, зв’язані з ним, витрати. У рамках даної роботи здійснено аналіз та порівняння різних типів нейронних мереж під час пошуків найкращої моделі для реалізації інтелектуального помічника. Визначені основні аспекти функціонування моделей, їхні переваги та недоліки.
Посилання
B.V.Kryzhanovsky, B.M.Magomedov, A.L.Mikaelian. «A Domain model of neural network», Doklady Mathematics vol.71, pp. 310–314 (2005).
J. J. Hopfield. Learning algorithms and probability distributions in feed-forward and feed-back networks. — 1987.
Kohonen T. 1984. Self-organization and associative memory. Series in Information Sciences, vol. 8. Berlin: Springer Verlag.
Qrossberg S. 1969. Some networks that can learn, remember and reproduce any number of complicated space-time patterns. Journal of Mathematics and Mechanics, 19:53-91.
Уоссермен, Ф. Нейрокомпьютерная техника: Теория и практика. — М.: Мир, 1992. — 240 с. — ISBN 5-03-002115-9.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.