ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТІВ ВЕРТИКАЛЬНОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.33.2018.164679Ключові слова:
мобільні роботи, керування роботами вертикального переміщення, генетичні алгоритмиАнотація
Запропоновані методи підвищення енергоефективності технологічних роботів вертикального переміщення, а саме за рахунок рекуперації енергії переміщення, зменшення енергозатрат шляхом вдосконалення їх системи автоматичного керуванн, інтеграції модулів утримання на поверхні переміщення та моніторингу її топології.
Посилання
Патент UA 111021 МПК B62D57/032. Спосіб переміщення педіпуля-
торів крокуючого робота та пристрій для його здійснення / Л.С. Ямпольський, М.М.Поліщук, В. К. Персиков; опубл. 10.03.2016, Бюл. № 5. – 9 с.
Development of a Climbing Robot with Vacuum Attachment Cups /
T.C. Apostolescu, C. Udrea, D. Duminica, G. Ionascu, L. Bogatu, Laurenţiu Adrian Cartal, Titu Maiorescu // Mechanical Engineering And New High-Tech Products Development. – 2011. – С. 258–267
Гнучкі комп’ютеризовані системи: планування, моделювання, верифі-
кація, управління: / Л.С. Ямпольський, П.П. Мельничук, К.Б. Остапченко,
О.І. Лісовиченко. — Житомир : ЖДТУ, 2010. — 786 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.