Інформаційна технологія для розробки та впровадження web-застосунків
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.1.2019.178242Ключові слова:
веб-застосунки, розробка застосунків, бізнес-процеси, математична логіка.Анотація
Розглянуто проблему швидкого створення ефективних веб-застосунків одного класу з використанням формальних засобів. Запропоновано концептуальний підхід до її розв'язання на основі аналізу особливостей побудови веб-застосунків. Підхід базується на визначенні стандартної архітектури веб-застосунків і виборі його компонентів за до- помогою формальних методів відповідно до вимог користувача. З цією метою викорис- товується формальна логічна система, яка використовує розробку веб-застосунків як процес виведення формули, заданої відповідно до потреб користувача, що визначає схеми виконання модулів системи. Важливою особливістю підходу є можливість 3D-візуалізації процесу проектування системи, що створює умови для ефективної взає- модії між розробниками та інструментальними засобами розробки.Бібл. 4, іл. 2.
Посилання
S. Telenyk, G. Nowakowski, K. Yefremov and V. Khmeliuk Logics based application integration for interdisciplinary scientific investigations / 2017 9th IEEE International
Conference on Intelligent Data Acquisition and Advanced Computing Systems: Technology
and Applications (IDAACS), Bucharest, 2017, pp. 1026-1031.
A. Y. Levy Logic-based techniques in data integration / Logic-based artificial intelligence. Springer, Boston, MA, 2000, pp. 575-595.
R. Kowalski Computational logic and human thinking: how to be artificially intelligent / Cambridge University Press, 2011.
Plaisted, David A. History and prospects for first-order automated deduction / International Conference on Automated Deduction. Springer, Cham, 2015.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.