Система автоматичного вилучення та консолідації даних із цифрового зображення
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.36.2020.209756Ключові слова:
оптичне розпізнавання міток, системи розпізнавання зображень.Анотація
Розглянуто програмне забезпечення, що використовується для оптичного розпізнавання міток. Більшість існуючих рішень вимагає від користувачів придбання спеціалізованої апаратури та додатків або пропонує відповідні послуги з макетування, виробництва та обробки форм. Це потребує значних та регулярних матеріальних витрат і тому користується попитом лише серед великих організацій. Альтернативою є безкоштовні проекти, які можна застосовувати при наявності звичайних принтера, сканера та комп’ютера, дуже рідко – мобільного засобу. Але часто вони є погано спроектованими, залучають у процес автоматичної ідентифікації стороннє програмне
забезпечення або накладають помітні обмеження на варіативність форми та формат опитування-тесту.
Запропоновано додаток, в якому інтегровано необхідні елементи автоматичної ідентифікації форм та консолідації даних з них для неприбуткових організацій та малого бізнесу.
Бібл. 5, іл. 2
Посилання
Ramya, A. Automatic identification and data capture (AIDC) and its technologies. (2015).
Smith, Andrew M. Optical mark reading - making it easy for users. SIGUCCS '81 (1981).
Young, Chadwick H., Glenn V. Lo, Kaisa Elizabeth Young and Alberto Borsetta. FormScanner: Open-Source Solution for Grading Multiple-Choice Exams. The Physics Teacher 54. 34-35 (2016).
Kemp, Simon. Digital 2020: Ukraine. (2020). https://datareportal.com/reports/ digital-2020-ukraine.
Operating System Market Share. NetMarketShare (2020). https://netmarketshare. com/operating-system- market-share.aspx.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.