Використання IoT для синхронізації польотних траєкторій дронів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247381Ключові слова:
Дрон, відстеження об’єкту доменної області, автоматизовані польотні сценарії, аналіз відеопотоку, HOG, YOLO, ІоТ, хмара сенсораАнотація
Проведено аналіз досвіду аргументованого використання дронів в різних галузях діяльності людини та проведене дослідження підходів, що дозволяють зменшити час кінцевого користувача на керування кінцевими пристроями системи (дронами). Доведена доцільність використання архітектури ІоТ для збільшення польотно часу кожного кінцевого пристрою. Крім того, проведений аналіз енергозатрат при вирішенні задачі відслідковування объекту доменної області, який показує не доцільність використання двох алгоритмів аналізу, та запропонований підхід “хмара
сенсора”, що вирішує задачу зменшення енергозатрат на кінцевих пристроях архітектури та збільшує час безперервного відео логування дії користувача.
Бібл. 5, іл. 5.
Посилання
Drones Report 2020. Іtatista. URL: https://www.statista.com/study/78525/dronesreport (accessed 15 August 2021)
FAA Regulations. Federal Aviation Administration. URL: https://www.faa.gov/regulations_policies/faa_regulations (accessed 23 October 2021)
David Szondy DARPA's Gremlins military drone completes key second test flight URL: https://newatlas.com/military/darpa-gremlins-military-drone-completes-second-test-flight (accessed 29August 2021)
Abadi M., Barham P., Chen J., Chen Z., Davis A., Dean J., Devin M., Ghemawat S., Irving G., Isard M., Kudlur M., Levenberg J., Monga R., Moore S., Murray D. G., Steiner B., Tucker P., Vasudevan V., Warden P., Wicke M., Yu Y., Zheng X., and Brain G. 2016. TensorFlow: A System for Large-Scale Machine Learning. 12th USENIX Symposium on Operating Systems Design and Implementation (2016)
ICCAI 2018: Proceedings of the 2018 International Conference on Computing and Artificial Intelligence March 2018, ISBN: 781450364195, DOI:10.1145/3194452
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.