Гетерогенний архітектурний фреймворк для системи відеоаналізу
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247388Ключові слова:
розпізнавання відео, архітектурні стилі, показники якості програмного забезпечення, нейронні мережі, LSTMАнотація
Об’єктами дослідження є системи аналізу зображень, звуків, відео. У статті зроблено огляд природної і автоматизованих систем аналізу відео, звуків, зображень. Було виявлено, що людина надає вищі показники якості аналізу відео, так як
враховує і синтезує за допомогою логічних умовиводів зображення зі звуками. Існуючі комп’ютерні програми не будують логічно зв’язаних умовиводів і мають негучку структуру через що їх можливість еволюційної розробки(наприклад вбудова механізму синтезу звуків і зображень) обмежена. Метою роботи є підвищення якості аналізу відео і побудова гнучкого рішення. Для досягнення мети пропонується побудова архітектурного рішення за процесами аналізу людини – із врахуванням зображення, звуків, їх поєднанням у логічні умовиводи та винесення кожного етапу аналізу у компоненти описані в доменній термінології.
Бібл. 10, іл. 1, табл. 1
Посилання
Lefrançois G. R. Theories of human learning. Belmont, CA: Thomson/Wadsworth, 2006. 418 p.
Simon H. The architecture of complexity. Proceedings of the American Philosophical Society. 1962. № 467.
АРІ системи розпізнавання: сайт. URL: Keras. URL: https://keras.io/about/(accessed 2 October 2021).
Nii P. Blackboard systems at the architecture level. Expert Systems with Applications. 1994. Vol. 7, № 1. P. 43-54.
Martin R. C., Martin M. Agile Principles, Patterns, and Practices in C# (Robert C. Martin Series). Hoboken: Prentice Hall PTR, 2006.
Martin R. OO Design quality metrics. An analysis of dependencies. Cranbrook Road: Green Oaks, 1994.
McCabe T. J. A Complexity Measure. IEEE Transactions on Software Engineering. 1976. Vol. SE-2, № 4. P. 308-320.
Eder J., Kappel G. Coupling and Cohesion in Object-oriented Systems. Institut fur Informatik: Universitat Klagenfurt, 1986.
Booch G. Object-Oriented Analysis and Design with Applications. San Jose: Addison-Wesley, 2007. 677 p.
Eden A. H. Measuring software flexibility using evolution complexity, 2006.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.