Підвищення ефективності обробки потокового відео за допомогою використання безсерверних технологій
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247393Ключові слова:
відеоаналітика, статичні обчислювальні ресурси, безсерверні функції, покадровий аналіз відеоАнотація
В даній статті проведено аналіз підходів для вирішення задачі аналізу вхідного відео потоку в режимі реального часу. Розглянуто архітектури для побудови системи обробки відео потоку в якій функціонують більше одного джерела
відеопотоку, що передають дані одночасно в режимі реального часу для вирішення задачі покадрового розпізнавання, та запропоновано рішення з урахуванням умов динамічної зміни кількості джерел, обробка в реальному часі, ізольованість відео потоку кожного окремого джерела. Розглянуто реалізацію із статично виділеними ресурсами, а також запропонована безсерверна архітектура що вирішує виявленні дедоліки. Швидкодія та модульність запропонованої архітектури вирішує виявлені недоліки архітектури з статтично виділеними ресурсами, а також дає можливість зменшити час простою обчислювальних потужностей, шляхом автоматичного швидкого динамічного
видалення ресурсів, що не використовуються в конкретний момент часу або додавання додаткових ресурсів при підвищенні навантаження.
Бібл. 3, іл. 3.
Посилання
Yampolskyi L. S. Neurotechnologies and neurocomputer systems // Yampolskyi L. S., Lisovychenko O.I., Oliynyk V.V,/: textbook. Kyiv: Dorado-Druk, 2016. 576 p.
Yakovlev A. An approach for image annotation automatization for artificial intelligence models learning // Yakovlev, A., Lisovychenko, O. Adaptive systems of automatic control, vol. 1, no. 36, pp. 32-40, 2020. URL: https://doi.org/10.20535/1560-8956.36.2020.209755 (accessed 14 April 2021).
Nunes I. A systematic review and taxonomy of explanations in decision support and recommender systems // Nunes I., Jannach D. / User Modeling and User-Adapted Interaction, 27(3–5), 393–444. URL: https://doi.org/10.1007/s11257-017-9195-0 (accessed 14 April 2021).
Power D. A Brief History of Decision Support Systems. URL: http://dssresources.com/papers/dssarticles.html (accessed 14 April 2021)
Thomas L. Norman CPP, PSP, CSC, in Effective Physical Security (Fifth Edition), 2017
Ademir F.da Silva. A Cloud-based Architecture for the Internet of Things targeting Industrial Devices Remote Monitoring and Control. URL: https://doi.org/10.1016/j.ifacol. 2016.11.137
Huseyin O.,Prof. Venkatesh Saligrama, Prof. Janusz Konrad, Prof. Pierre-Marc Jodoin (University of Sherbrooke, Canada). Video Analytics. URL: https://www.bu.edu/ids/researchprojects/spotlight-video-analytics/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.