Аналіз даних з використанням мікросервісів для вирішення задач прогнозування
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.39.2021.247410Ключові слова:
аналіз даних, мікросервіси, мікросервісний підхід, архітектура систем, прогнозуванняАнотація
У даній статті розглядається вирішення питання підвищення ефективності та надійності систем аналізу даних із залученням мікросервісів для вирішення задач прогнозування. В статті проводиться аналіз проблеми прогнозування даних, для яких цілей використовується, які існують методи та підходи для вирішення цієї задачі. Не менш особливу увагу приділено опису мікросервісної архітектури, розглянуто переваги та недоліки мікросервісів у порівняні з монолітною архітектурою, продемонстрований загальний вигляд системи аналізу даних з використанням мікросервісів, методи для підвищення надійності та ефективності таких систем, продемонстровані існуючі системи аналізу даних, що побудовані на основі мікросервісів.
Бібл. 8, іл. 6, табл. 1.
Посилання
Regression analysis URL: https://pidru4niki.com/17280924/ekonomika/regresiyniy_analiz (date of use: 03.10.2021)
GNDH URL: http://www.gmdh.net/ (date of use: 03.10.2021)
Fowler M., Lewis J. Microservices URL: http://martinfowler.com/articles/microservices.html (date of use: 24.09.2021)
HDFS Architecture Guide URL: https://hadoop.apache.org/docs/r1.2.1/hdfs_design.html#Introduction (date of use: 25.09.2021)
Greenplum Database URL: https://greenplum.org/ (date of use: 25.09.2021)
Apache Spark URL: https://spark.apache.org/ (date of use: 25.09.2021)
A Microservice-Based Big Data Analysis Platform for Online Educational Applications URL: https://www.hindawi.com/journals/sp/2020/6929750/ (date of use: 25.09.2021)
Forecasting Models for Self-Adaptive Cloud Applications: A Comparative Study URL: https://www.researchgate.net/publication/327545263_Forecasting_Models_for_Self-Adaptive_Cloud_Applications_A_Comparative_Study (date of use: 25.09.2021)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.