Система оперативного контролю виробництва з дублюючою синхронною моделлю
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.22.2013.29037Ключові слова:
гнучка виробнича система, оперативне управління, недоотримувана інформація, прихована марківська модельАнотація
Робота присвячена дослiдженню проблеми корекцiї iнформацiї, отримуваної СОУГВС вiд її компонентiв зняття даних, у випадку виходу останнiх зладу. Дослiдженi особливостi та характеристики проблеми. В якостi вирiшення проблеми запропоновано ввести додатковий елемент в загальну структуру СОУ -дублюючу модель, що базується на апаратi прихованих маркiвських моделей. Визначений вплив такої модифiкацiї на роботу СОУ у випадку виникнення позаштатних ситуацiй.Посилання
Гнучкі комп’ютерно-інтегровані системи: планування, моделювання, верифікація та управління / Л. С. Ямпольський, П. П. Мельничук, К. Б. Остапченко, О. І. Лісовиченко. - Житомир : ЖДТУ, 2010.
Використання мікропотоків для збору та обробки даних про стан ГВС : АСАУ / Р. І. Дзінько, А. М. Гордійчук, О. І. Лісовиченко. - 18’ (38), 2011.
Котов В. У. Сети Петри / В. У. Котов. - М.: Наука, 1984 - 264с.
G. David Forney Jr. The Viterbi Algorithm: A Personal History / G. David Forney Jr. // Viterbi Conference, March 8, 2005 - University of Southern California, Los Angeles.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.