Моделювання умов щодо дистанцiйного створення тимчасової областi локальної електропровiдностi у неметалiчних речовин
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.22.2013.29050Ключові слова:
електропровідність, радіопоглинаюче покриття, радіолокаційна інформація, резонанс, сигналАнотація
За допомогою запропонованої в статтi пiдходу можуть бути дослiдженнi перспективнi способи отримання iнформацiї про сучаснi лiтальнi апарати. Сучасна технiка створюється з використанням не металiчних матерiалiв у своєї конструкцiї. Це зрозумiло за рядом причин, основною з яких є кращi характеристики речовин, що використовуються. Iснуючi пiдходи щодо отримання радiолокацiйної iнформацiї про такi об’єкти є непiдходящими оскiльки вони заснованi на використаннi ефектiв, що протiкають в металах пiд час їх опромiнення електромагнiтним НВЧ полем. Проблемою є створення умов щодо дистанцiйної тимчасової змiни провiдних властивостей для використання викликаних ефектiв у iснуючих способах радiолокацiї. Тенденцiя розвитку сучасних лiтальних засобiв полягає у використаннi неметалiчних композитних матерiалiв у конструкцiї планеру. Цей напрямок суттєво знижує можливостi iснуючих радiолокацiйних засобiв по виявленню та супроводженню таких лiтальних апаратiв. Основний недолiк iснуючих метолiв локацiї лiтальних апаратiв полягає у використаннi принципу „потужного сигналу”, тобто збiльшеннi потужностi випромiненого зондуючого сигналу для пiдвищення рiвня вiддзеркаленого вiд повiтряного об’єкту радiолокацiйного сигналу i покращення прийомних характеристик РЛС виявлення.Посилання
Несветей Э.А. Специальные вопросы радиоэлектроники/ Киев, ВА ПВО СВ, 1990. - 424с.
Кошкин Н.И. Элементарная физика /М., «Наука», 1991.- 240с.
Бескравный А.М. Основы построения средств радиолокационной разведки./ Киев, НТУУ «КПИ», 1998.- 166с.
Маккола Р. Справочник по системотехнике / М., «Советское радио», 1970, 688с.
Леонов А.И., Фомичев К.И. Моноимпульсная радиолокация / М. «Радио и связь», 1984, 312 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.