Програмно-апаратний комплекс для синтезу мови та розпiзнаван¬ня голосових команд
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.22.2013.29061Ключові слова:
пристрiй для людей з вадами мовлення, портативний синтезатор мови, розпiзнавання голосових командАнотація
Розглядається програмно-апаратний комплекс, призначений для пiдвищення якостi життя людейзвадамимовленняучастинi виконання таких процесiв: придбання продуктiв у магазинах; спiлкування з оточуючими, щоневолодiютьмовою жестiв; уточненнянеобхiдної iнформацiї; iнформування оточуючихпринеобхiдностiподiлитись думками; вiдслiдковування зверненьдо користувача;повiдомлення користувачау разi голосних вигукiвчизвертань;привернення увагикористувачадоджерела звуку. Основнимиперевагамикомплексу єпортативнiсть, мобiльнiстьтаневисока цiна.
Посилання
Журавлев Ю.И. Распознавание. Математические методы. Программная система. Практические применения / Ю.И.Журавлев, В.В.Рязанов, О.В.Сенько — М.: Фазис, 2006. ISBN 5-7036-0108-8.
Mitchell T. Machine Learning / T.Mitchell — McGraw-Hill Science/Engineering/ Math, 1997. ISBN 0-07-042807-7
Лобанов Б.М. Комп'ютерний синтез і клонування мови / Б.М.Лобанов, Л.І.Цирульник – Мінськ: Білоруська Наука, 2008 - 316с.
ГОСТ 34.60392. Інформаційна технологія. Види випробувань автоматизованих систем.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.