Аналіз використання дистанційного навчання у процесі вивчення фахових дисциплін
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.43.2023.292247Ключові слова:
дистанційна освіт, фахові дисципліни, онлайн-навчання, якість освіти, інформаційні технологіїАнотація
Дистанційне навчання може допомогти зробити вищу освіту доступнішою для різних груп студентів, у тому числі для тих, хто працює або живе віддалено від університетів. Такий формат навчання вимагає від викладачів переосмислення та адаптації методів навчання до віртуального середовища. Дослідження передового
досвіду дистанційного навчання може допомогти підвищити якість освіти. Оцінювання ефективності дистанційного навчання при вивченні фахових дисциплін є ключовим для забезпечення якості освіти та розуміння її впливу на успішність студентів.
Бібл. 6, іл. 2
Посилання
Bykov V. Y. Cloud computing technologies, ICT outsourcing and new functions of ICT departments of educational institutions and scientific institutions. Information technologies in education. 2011. № 10. C. 18-23.
Distance learning. Terms of application. Distance learning course. Kharkiv: NTU "KhPI", "Torsing", 2002. 320 c.
Yelnikova G. V. Distance learning of skilled workers as a problem of professional pedagogy. Professional education: problems and prospects. 2013. №5. С. 7-12.
On Approval of the Requirements for Higher Education Institutions and Institutions of Postgraduate Education, Scientific, Educational and Research Institutions Providing Educational Services in Distance Learning for Training and Professional Development of Specialists in Accredited Areas and Specialties Order of the Ministry of Education and Science. URL: http: // zakon0. rada. gov. ua / laws / show / z1857-13. (accessed: 09/18/2023).
Morze N. V. Methodological features of webinars as an innovative teaching technology. URL: http: // archive. nbuv. gov. ua / portal / soc_gum / itvo / 2010_5 / 4. pdf. (accessed on 09/18/2023).
Kademia M. Innovative teaching technologies: a glossary. Luhansk: LSU BZHD, 2011. 156 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.