Огляд технологій RPA
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.43.2023.292254Ключові слова:
RPA, автоматизація бізнес-процесів, організаційна ефективність, оптимізація, впровадження технологій RPAАнотація
Головний фокус у статті зроблений на технології RPA (Robotic Process Automation) і тому, як вони впливають на операційні бізнес-процеси. RPA – це програмна технологія, яка дозволяє підприємствам автоматизувати повторювані та нудні процеси за допомогою використання вбудованих алгоритмів, створених різними платформами та постачальниками RPA рішень. Мета цієї статті – дослідити, упорядкувати та визначити потенційні перспективи
використання RPA у сучасному бізнес-середовищі. У статті докладно розглядаються основні переваги впровадження RPA як технології в підприємство, такі як підвищення продуктивності виконання бізнес-процесів, ефективності та точності; скорочення часу виконання робіт, і мінімізація помилок. Велика увага в статті приділяється дослідженню потенційного майбутнього реалізації RPA. Очікується, що функціональність і потужності RPA з часом будуть продовжувати збільшаться, і що RPA буде інтегровано з різноманітними передовими технологіями, що підніме автоматизацію бізнес-процесів на нову висоту. Підсумовуючи, застосування технологій RPA є великим кроком до оптимізації бізнес-процесів у корпоративному середовищі, яке швидко змінюється.
Бібл. 5, іл. 1, табл. 1
Посилання
Nandan M., Arun Kumar A., Pobotic Process Automation Projects. Packt Publishing, 2020.
Hofmann, Peter, Samp, Caroline and Urbach, Nils, Robotic process automation, Electronic Markets, 30, 2020, p. 99-106.
Lacity, M., Willcoks, L.: What knowledge workers stand to gain from automation. Harvard Bus. Rev, 2015.
Fung, H.P.: Criteria, use cases and effects of information technology process automation. Adv. Robot. Autom. 3, 2014, p. 1 –11.
Alok Mani Tripathi., Learning Robotic Process Automation. Packt Publishing., 2018.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.