Метамодель у задачах iнтеграцiї iнформацiйних систем
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.17.2010.297919Ключові слова:
метамодель, інформаційні системи, задачі інтеграціїАнотація
У статтi розглядається iнтеграцiя прикладних iнформацiйних систем як постiйний i природний процес їх життєвого циклу, показується необхiднiсть застосування метамоделей в задачах iнтеграцiї та наводяться додатковi параметри ме-
тамоделей, якi зазвичай не формалiзуються або задаються неявно в реляцiйних i об’єктних моделей.
Посилання
Дон Тапскотт. Электронно-цифровое общество. Рефл-бук, 1999, 408 с.
Под редакцией Н. Ермошкина. Демистификация ИТ. Что на самом деле информационные технологии дают бизнесу. 2006, Альпина Бизнес Букс, 304 с.
Don Tapscott. Grown Up Digital: How the Net Generation is Changing Your World. 2008.
Беккер Й., Вилков Л., Таратухин В., Кугелер М., Розерман М. Менеджмент процессов. М.: Эксмо, 2007. 360 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.