Агентно-орієнтований підхід до розв’язання логістичних задач диспетчеризації матеріальних потоків
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.21.2012.30663Ключові слова:
Агентно-орієнтований підхід, гнучка виробнича система, диспетчеризація матеріальних потоківАнотація
В даній роботі розглядається клас логістичних задач диспетчеризації матеріальних потоків. Даний клас задач має методи вирішення із застосуванням великої кількості підходів з залученням знань із різних областей математики для побудови математичних моделей логістичних систем. Дана робота пропонує і обгрунтовує використання новітнього агентно-орієнтованого підходу для вирішення вказаного типу задач, вперше запропонованого для вирішення задач побудови експертних систем підтримки прийняття рішень та штучного інтелектуПосилання
Рассел, С. Норвиг П. “Искусственный интеллект. Современный подход.”, 2006, Издательский дом Вильямс, ISBN 5-8459-0887-6, стор. 68-69.
Дзінько Р.І., Гордійчук А.М., Лісовиченко О.І. Використання мікропотоків для збору та обробки даних про стан ГВС. Адаптивні системи автоматичного управління, 18 (38) 2011.
Дзінько Р.І., Гордійчук А М., Лісовиченко О.І. Використання шаблонів проектування програмного забезпечення у моделюванні РТК”. Адаптивні системи автоматичного управління, 19 (39) 2011.
William B. Nordgren. “Flexsim Simulation Environment”. Proceedings of the 2003 Winter Simulation Conference, Orem, USA, 2003.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.