Динамічні пріоритети у комутаційних вузлах телекомунікаційної мережі Формування динамічних пріоритетів у вузлах телекомунікаційної мережі
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.20.2012.30698Ключові слова:
телекомунікаційна мережа, динамічні системи, пріоритети, якість обслуговуванняАнотація
У даній статті запропоновані дослідження розроблених математичних моделей системи з динамічними пріоритетами. Розглянута залежність середнього часу очікування для пакетів з вищим пріоритетом в порівнянні із стандартним протоколом, від інтенсивності. Визначена залежність середнього часу очікування від зміни значення пріоритету заявок для різних параметрів інтенсивності трафіку та різних потоків. Відображено залежності часів чекання для різних пріоритетів заявок.
Таким чином, дослідження запропонованих математичних моделей телекомунікаційної системи з динамічними пріоритетами показали, зменшення середнього часу очікування обслуговування для пакетів пріоритетніших протоколів, і, зменшення різниці середніх часів очікування при збільшенні відношення коефіцієнтів вартості, що визначають пріоритети протоколів, що відповідає, фактично, зближенню кривих на графіці.
Посилання
Артеменко В.А., Богданова Н.В., Формирование динамических приоритетов в узлах телекоммуникационной сети // Адаптивные системы автоматического управления. Региональный межвузовский сборник научных работ. – Выпуск (). – Днепропетровск, 2011. – С.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.