Захищена багатоканальна передача даних в cloud computing
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.20.2012.30716Ключові слова:
SCTP, AES, безпеку, ефективність передачі даних, cloud computingАнотація
В статті розглядаються проблеми безпека та ефективності передачі даних. Описано переваги використання багатоканальної передачі даних, розглядається можливість використання протоколу SCTP. Запропоновано метод багатоканальної передачі даних з використанням різного рівня захищеності для кожного каналу. За рахунок можливості попереднього шифрування даних перед відправкою, метод надає гнучкості при виборі рівня захисту, дозволяючи передавати інформацію як у відкритому вигляді, так і з декількома етапами шифрування. Поділ кожного блоку даних по кільком каналам дозволяє підвищити безпеку за рахунок необхідності перехоплення та дешифрації зловмисником даних з усіх каналів. Розглянуто можливість зниження обчислювальних витрат при використанні ключів різного розміру для шифрування даних в різних каналах.
Посилання
Wang W., Owens R., Li Z., Bhargava B. Secure and Efficient Access to Outsourced Data. Proceedings of the 2009 ACM workshop on Cloud computing security. Pages 55-65, 2009.
Jansen W., Grance T. Guidelines on Security and Privacy in Public Cloud Computing. National Institute of Standards and Technology Draft Special Publication 800-144. 60 pages, Jan. 2011.
Lindskog S., Grinnemo K., Brunstrom A. Physical Separation for Data Protection based on SCTP Multihoming.
URL: http://www.cs.kau.se/~stefan/publications/SNCNW04/paper.pdf
Джонс Т. Надежная передача данных по протоколу SCTP. URL: http://www.ibm.com/developerworks/ru/library/l-sctp/
Liu X., Eskicioglu A. Selective Encryption of Multimedia Content in Distribution Networks: Challenges and New Directions. 2003. URL: http://web.cs.gc.cuny.edu/~xliu/index_files/CIIT2003.pdf
Granelli F., Boato G. A novel methodology for analysis of the computational complexity of block ciphers: Rijndael, Camellia and Shacal-2 compared. Technical Report DIT-04-004. Jan. 2004.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.