Використання транзакційного годинника у розподіленій системі підтримки фінансових операцій задля пришвидшення процесу узгодження даних
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.45.2024.313064Ключові слова:
інформаційна система, підтримка фінансових операцій, розподілена система, база даних, узгодження даних, транзакційний годинникАнотація
Об’єктом дослідження є процес узгодження даних у розподілених системах з використанням нереляційної бази даних. Метою роботи є підвищення швидкодії процесу узгодження даних у розподілених системах підтримки фінансових операцій. У статті показані результати кількох експериментів над системами, що використовують різні механізми узгодження даних. На основі аналізу результатів експериментів, для досягнення мети пропонується використовувати транзакційний годинник та закладену в нього концепцію критичних даних, що сприяє оптимізації та підвищенню загальної ефективності роботи систем підтримки фінансових операцій в рази.
Бібл. 2, іл. 6, табл. 1
Посилання
Nikitin V. Usage of transaction clock to speed up the data consistency process in distributed systems / Krylov Y., Nikitin V. / Scientific Bulletin of Uzhhorod University. Series "Mathematics and Informatics" volume 42, №1, 2023. – pp. 188-192.
K. Chodorow MongoDB: The Definitive Guide (1st edition) / K. Chodorow, M. Dirolf / O'Reilly Media, 2001. – pp. 216-217.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.