Підвищення відмовостійкості функціонування гнучких виробничих систем за допомогою прихованих марківських моделей
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.23.2013.32202Ключові слова:
гнучка виробнича система, система оперативного управління, приховані марківські моделі, автоматизований транспортний модульАнотація
Розглянута проблема відмовостійкості функціонування гнучких виробничих систем. Запропоновано рішення на базі введення додаткової прихованої марківської моделі виробничої системи, що володіє властивостями відновлення втрачених ланок даних в послідовностях.
Посилання
Копп В.Я. Моделирование автоматизированных производственных систем / В.Я. Копп. - Севастополь : СевНТУ, 2012 - 700 с.
Дзінько Р.І., Лісовиченко О.І. Система оперативного контролю виробництва з дублюючою синхронною моделлю / Р.І. Дзінько, О.І. Лісовиченко, АСАУ, 2013 ???
Rabiner L.R., Juang B.H. Introduction to Hidden Markov Models / L.R. Rabiner, B. H. Juang. - IEEE ASSP Magazine, January 1986.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.