Дослідження нового напрямку в створенні електродвигунів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.23.2013.32214Ключові слова:
ефект Губера, електродвигун, закон Ампера, пусковий моментАнотація
Виявлений інженером Дж. Губером ефект виникнення обертового моменту в колесі колісної пари, що котиться по рельсам і знаходиться під дією електричного струму, який проходить від однієї рельси до другої через колісну пару, визвав велику увагу вчених завдяки простоті конструкції такого двигуна. Але відсутність пускового моменту суттєво обмежила його практичне використання. Тому авторами цієї статті запропоновано модифікацію колісної пари Губера, яка дає можливість забезпечити і пусковий момент. Такі колесні пари можуть бути покладені, як основа для створення простих, дещевих і надійних електродвигунів нового типу.
Посилання
Поливанов К.М, Татаринова Н.В., Нетушил А.В. Электромеханический эффект Губера. Электричество.-1973-№8-72-76с.
Нетушил А.В. Изобретение Дж.Серла, как развитие эффекта Губера . Электричество -1994-№4-50-53с.
Грамм М.И. Принцип минимума и возможные объяснение эффекта Губера. Электричество-2002-№12-57-60с.
Николаев Г.В. Современная электродинамика и причины ее пародоксальности. Томск: Твердыня – 2003-149с.
Кузьмин В.В., Шпатенко В.С. О природе появления вращающего момента в двигателе Косырева-Мильроя . Вісник КДРУ ім.Остроградського-2008-№3-41-47с.
Сильвестров А.Н., Зименков Д.К. О природе эффекта Губера. Вісник КДУ ім.Остроградського-2010-№4-33-38c.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.