Процес автоматизованого управління виробництвом електронних апаратів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.23.2013.32216Ключові слова:
концепція управління, електронний апарат, система підтримки прийняття рішень, ефективність управлінняАнотація
У роботі узагальнена структурна схема автоматизованого управління процесом виробництва електронних апаратів, яка відрізняється ієрархічністю рівнів, що дає можливість аналізувати і управляти різними ситуаціями що виникають, як на об'єкті, так і в процесі його виробництва.
Запропонована структура системи автоматизованого управління виробництвом електронного апарату, яка включає особу, що приймає рішення і систему підтримки прийняття рішення, що відстежують параметри і компонування блоків електронних апаратів і властивості технологічного процесу, порівнюючи ці параметри з допустимими значеннями і що перетворюють(видаючи рекомендації) з метою досягнення оптимальних їх поєднань на підставі методів теорії штучного інтелекту.
Сформована концептуальна модель предметної області, яка сполучає процес автоматизованого управління технологічним процесом виробництва електронного апарату з представленням електронного апарату і його складових, що дозволяє сформувати інструментарій керуючих дій на параметри і компонування електронного апарату і відстежити їх взаємозв'язок з властивостями технологічного процесу виробництва.
Посилання
Смолій В.М. Автоматизація процесів виробництва блоків електронних апаратів: Монографія. – Луганськ: Вид-во СНУ ім. В.Даля, 2006. – 124 с.: табл. 11, іл. 56, бібліогр. 88 найм.
Смолий В.Н. Организация управления процессом производства блоков электронных аппаратов// Праці Луганського відділення Міжнародної Академії інформатизації. - 2006. – №2(13). - C. 93-97.
Смолий В.Н. Принципы управления процессом производства электронных аппаратов// Прогресивні технології і системи машинобудування: Міжнародний зб. наукових праць. – Донецьк: ДонНТУ, 2007.- Вип. 33. – С.282-289.
Смолий В.Н. Критерий компоновки блока электронного аппарата// Системні технології. Регіональний міжвузівський збірник наукових праць. – Випуск 6 (47). – Дніпропетровськ, 2006. – С. 228- 234.
Смолий В.Н. Управление производством сложноорганизованных технологических объектов//Вісник СНУ ім.В.Даля.– 2009. - № 2 (132). Ч.2. – С. 46 - 55.
Смолий В.Н. Исследование эффективности управления процесса производства электронных аппаратов // Прогресивні технології і системи машинобудування: Міжнародний зб. наукових праць. – Донецьк: ДонНТУ, 2010.- Вип. 39. – С. 174 - 178.
Смолий В.Н. Особенности концепции управления производством электронных аппаратов// Вісник СНУ ім.В.Даля. – 2010. - № 2 (144). - С. 128 - 133.
Vitaly Ulshin, Victoria Smoliy. Automated management by designer preparation of production of electronic vehicles/ TEKA Kom. Mot. I Energ. Roln. – OL PAN, 2011, 11A, P.276 – 281.
Ульшин В.А., Смолий В.Н. Функции лица, принимающего решение, при управлении производством электронных аппаратов// Вісник СНУ ім.В.Даля. – 2011. - № 3 (157) - с. 214 - 220.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.