Система підтримки прийняття рішення для системи документообігу на основі механізму інтелектуального аналізу
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.23.2013.32218Ключові слова:
системи підтримки прийняття рішень, документообіг, інтелектуальний аналіз, автоматизовані системи, управління організацієюАнотація
У роботі розглянутий метод підвищення достовірності прийняття рішень в процесах управління організацією за допомогою комп’ютерних автоматизованих систем. Основою запропонованого методу є інтеграція підсистеми інтелектуального аналізу в систему підтримки прийняття рішень. Інтелектуальний аналіз СППР може містили знання про структуру, шаблони, маршрути схем руху документів, а також лінгвістичну особливість, знань про об’єкт, задачі та процеси управління. Процес має інтелектуальний характер у зв’язку з можливістю саморозвитку, самонавчання та саморегулювання системи. Тому, за рахунок того, що система накопичує знання незалежно від користувачів, вона матиме можливість приймати правильні рішення в майбутньому. Інтеграція такої системи дозволить накопичити набагато більше інформації, обробити її швидше і якісніше.
Посилання
Ларичев О.И., Петровский А.В. Системы поддержки принятия решений. Современное состояние и перспективы их развития. // Итоги науки и техники. Сер.Техническая кибернетика. - Т.21. М.: ВИНИТИ, 1987
Marakas G.M. Decision support systems in the twenty-first century. Upper Saddle River, N.J.: Prentice Hall, 1999.
Keen, Peter; (1980),"Decision support systems : a research perspective."Cambridge, Mass. : Center for Information Systems Research, Afred P. Sloan School of Management
Davis G. Management Information Systems: Conceptual Foundations, Structure, and Development. – New York: McGraw-Hill, 1974.
Осипов Г.С. Лекции по искусственному интеллекту - 2009, изд-во «Красанд», 261с.
Томашевський О.М., Цигелик Г. Г., Вітер М. Б., Дудук В. І. – К. Інформаційні технології та моделювання бізнес-процесів : навч. посіб. / Центр учбової літератури, 2012. – 296 с.
Будагьянец М.А. Принципы формирования бизнес-процессов
Осипов Г.С. Лекции по искусственному интеллекту - 2009, изд-во «Красанд», 261с.
Сараев А.Д., Щербина О.А. Системный анализ и современные информационные технологии // Труды Крымской Академии наук. - Симферополь: СОНАТ, 2006. - С. 47-59
Репин В.В., Елиферов В.Г. Процессный подход к управлению. Моделирование бизнес-процессов. — М.: РИА «Стандарты и качество», 2008. — 408 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.