Прикладна віртуальна машина
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.23.2013.32221Ключові слова:
динамическая интерпретация, брокер обработки, метамодель, метаданные, машина состояний, информационные системыАнотація
Розглядаються проблеми створення прикладної віртуальної машини , побудови на її основі інфраструктури приватної хмари і розгортання в ній інформаційних систем та програм з динамічною інтерпретацією метамоделей , інтерактивністю і високим навантаженням . Ця машина створена на базі методик метапрограмування та уніфікованих компонентів з динамічною інтерпретацією метамоделей , брокерів запитів і трансляції подій , асинхронного програмування і неблокуючим вводом /виводом. Пропонуємий підхід дозволяє гнучко адаптувати ІС між собою, будувати високонавантажені API зі станом і динамічно модифікувати процеси обробки і програмні компоненти без зупинки обслуговування.
Посилання
Шемсединов Т.Г. Слой ИС с динамической интерпретацией метаданных. http://blog.meta-systems.com.ua/2011/01/blog-post_28.html
Л.Е.Карпов, В.Н.Юдин. Адаптивное управление по прецедентам основанное на классификации состояний управляемых объектов.- Электронный ресурс: http://cyberleninka.ru/article/n/adaptivnoe-upravlenie-po-pretsedentam
Стенін О.А., Тимошин Ю.А., Шемседінов Т.Г., інші. Розробка архітектури та технології обробки корпоративних розподілених джерел даних у середовищі Cloud Computing на основі метамоделей з їх динамічною інтерпретацією. – Звіт про н/т. роботу, НТУУ «КПІ», № держреєстрації 0112U001455, 2012р., 215стор.
Стенин А.А., Тимошин Ю.А., Шемсединов Т.Г. Метод динамической интерпретации метамоделей в разработке прикладных информационных систем.- Материалы международной научно- практической конференции ‘’Академическая наука – проблемы и достижения’’.-М.-2012.-сс.186 -192.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.