Дослідження методів підвищення швидкодії програм з використанням операцій з матрицями великої розмірності
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.18.2011.33483Ключові слова:
швидкодії програми, матриці великої розмірності, алгоритмів обчислень, QuickSortАнотація
У даній статті виконано дослідження методів підвищення швидкодії програми при використанні операцій над матрицями великої розмірності: розпаралелювання обчислювальних процесів, оптимізації алгоритмів обчислень і використання спеціальних бібліотек.
Посилання
Бурова И.Г., Демьянович Ю.К. Курс лекций «Алгоритмы параллельных вычислений и программирование». - Санкт-Петербургский государственный университет.
Jeff Varszegi. How to write high-performance C# code. -«.NET developers journal», SYS-CON Media, Inc., September 13,2004.
Воеводин В.В. Курс лекций «Параллельная обработка данных». - Лаборатория параллельных информационных технологий НИВЦ МГУ, 2000.
Девид Каллахан. Вопросы проектирования для параллельного программирования. - «MSDN Magazine», October, 2008.
Жуков І.А., Корочкін О.В. Навчальний посібник «Паралельні та розподілені обчислення». - К.: «Корнійчук», 2005.-226 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.