Методи вирішення задач нечіткої оптимізації у системах підтримки прийняття рішення
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.17.2010.33568Анотація
Розглянуто задачу застосування методів вирішення задач нечіткої оптимізації в системах підтримки прийняття рішень. Була сформована задача та обґрунтована доцільність використання нечіткої логіки в СППР. Розглянуті можливі сфери використання систем на базі нечіткої логіки, їх переваги використання у порівнянні з детермінованими СППР.
Посилання
Петровский А. Б., Стернин М. Ю., Моргоев В. К. Системы под¬держки принятия решений. — М.: ВНИИ системных исследований, 1987. — 42 с.
Ситник В. Ф. Питання таксономії СППР // Зб. «Проблеми впровадження інформаційних технологій в економіці та бізнесі». — Ірпінь: Академія ДПС України, 2001. — С. 428—432.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.