Розробка підсистеми семантичного аналізу й синтезу навчальних планів університету
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.17.2010.33571Анотація
Розглянуті задача семантичного аналізу й порівняння текстової інформації і задача розрахунку коефіцієнта близькості по вмісту двох навчальних планів для виконання вимог Болонського процесу.
Посилання
Болонський процес: головні принципи та шляхи структурного реформування вищої освіти України : навч.-метод. вид. / М.З. Згуровський ; МОНУ ; Нац. техн. ун-т України "Київський політ. ін-т". - Київ : НТУУ КПІ, 2006. - 544 с.
Аналитические модели детерминированного хаоса. / В.М. Аникин / М.: Физматлит, 2007.- 328 с.
Поиск знаний в информационных сетях: базовые модели и технологии / В.А. Береговой, Г.П. Крачун, Н.Г. Леонова / www.econf.rae.ru/pdf/2009/09/812b4ba287.pdf
Семантические словари в автоматической обработке текста : По материалам системы ДИАЛИНГ : диссертация ... кандидата технических наук А.В. Сокирко: 05.13.17.- Москва, 2001.- 120 с.: ил. РГБ ОД, 61 01-5/2234-X
Розробка автоматизованої інформаційної системи створення робочих навчальних планів / А.О. Полянський, А.Й. Савицький / Сборник научных трудов по материалам международной научно-практической конференции «Современные проблемы и пути их решения в науке, транспорте, производстве и образовании '2008», Том 3 Технические науки, Одесса 2008
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.