Підхід до оцінки якості формального відображення властивостей гнучкої виробничої системи
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.17.2010.33576Анотація
Сформульовано завдання формування ефективного поєднання методів по певному критерію, рейтингову оцінку яких проводять експерти.
Розглянуто ряд проблемних питань, пов'язаних з автоматизацією процедур первинної обробки результатів експертизи, а також запропоновано кластерний метод “нормальних” експертів, який заснований на метриці кластеризації експертів.
Посилання
Архипов А.Е., Архипова С.А, Носок С.А., Коломиец А.А. Модели поведения эксперта и повышение точности экспертных оценок // II міжнародна науково-практична конференція “Сучасні проблеми управління”, 27 – 28 листопада, 2003. – Київ: НТУУ”КПІ”,2003, Ч.1. – С. 97 – 98.
Архипов А.Е., Архипова С.А., Носок С.А., Пишко И.В. Применение методов классификации в задаче обработки данных экспертного опроса // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. Науковий журнал. — Випуск 2 (10) 2003. — Запоріжжя: ЗНТУ, 2003. — С. 104-108.
Архипов А.Е., Архипова С.А., Архипова Е.А., Носок С.А. Определение уровня компетентности экспертов по результатам анализа данных экспертного оценивания // III міжнародна науково-практична конференція “Сучасні проблеми управління”, 29 – 30 листопада, 2005. – Київ: НТУУ”КПІ” ФС, 2005. – С. 275 – 276.
Лисовиченко О.И., Ямпольский Л.С., Лавров А.А., Пуховский Е.С. Алгоритм синтеза модели гпс в объектно-ориентированной среде моделирования // Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи автоматичного управління».-Дніпропетровськ: ДНВП Системні технології, 2007-Вип. 10’(30).- С. 69-83.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.