Експериментальне дослідження нейро-фаззі моделі узгодження об’єктів виробництва і засобів упорядкування сердовища
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.17.2010.33578Анотація
Приведені результати експериментального дослідження запропонованої нейро-фаззі моделі узгодження об’єктів виробництва і засобів упорядкування середовища, які засвідчили переваги використання нейро-фаззі технологій для розв’язання слабкоформалізованих задач прийняття рішень з елементами нечіткості і лінгвістичної невизначності.
Посилання
Круглов В.В. Нечеткая логика и искусственные нейронные сети: Учеб. пособие / В.В. Круглов, М.И. Дли, Р.Ю. Голунов. М.:ФИЗМАТЛИТ, 2001. – 221 с.
Олійник В.В. Концептуальний підхід до визначення складу СУС як задачі прийняття рішень в умовах лінгвістичної невизначеності / В.В. Олейник // Міжвідомчий науково-технічний збірник «Адаптивні системи автоматичного управління».-Дніпропетровськ: ДНВП Системні технології.-2008. - №13(33). – С.64-68.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.