Мультимедійні технології в навчанні іноземних мов
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.17.2010.33584Анотація
Розглядаються переваги та недоліки використання новітніх інформаційних технологій в процесі викладання іноземних мов.
Посилання
Горелов И.Н., Седов К.Ф. Основы психолингвистики. – М., 1997. – С.172-174
Денисова Л.Г. Место интенсивной методики в системе обучения иностранным языкам в средней школе. Иностр. Языки в школе. 1999.№4.С.11.
Крюкова О.П., Лобанов Ю.И. Компьютерные технологии изучения иностранных языков // Новые информационные технологии в образовании. - 2003. - Вып. 5.
Роберт И.О. Современные информационные технологии в образовании: Дидактические проблемы; перспективы использования. - М.: Пресс, 2004.
Тищенко Н.А. Применения информационных технологий в процессе обучения иностранным языкам // Адаптивные системы автоматического управления. -2009.- №. 15(35).-С. 103-107.
Educational Technology in Modern Language Learning. 2008.
Higgins J., Higgins M. Language Learning Software for Eastern Europe // British Council. – 2003.
http://www.intalks.kiev.ua/html/publication/vozmog.shtml - полиэкранная технология изучения иностранных языков. Интенсивное изучение английского языка.
http://www.intelin.ru - высокотехнологичные учебные интерактивные комплексы.
Li R., Hart R. What Can the World Wide Web Offer ESL Teachers? // TESOL J. - 2006.
Oxford R. Language Learning Strategies: What Every Teacher Should Know. - New York: Newbury House. – 2007.
Phillips M. Communicative Language Learning and the Microcomputer. - The British Council. – 2007.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.