Аналіз алгоритмів оптимізації контрольних допусків на ознаки розпізнавання
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.16.2010.33747Анотація
Розглядається порівняльний аналіз паралельно-послідовного алгоритму оптимізації системи контрольних допусків на ознаки розпізнавання системи підтримки прийняття рішень та гібридного алгоритму синтезу системи підтримки прийняття рішень у рамках інформаційно-екстремальної інтелектуальної технології.
Посилання
Обучение машины классификации / Аркадьев А. И., Браверман Э. М. – М.: Наука. Главная редакция физико-математической литературы, 1971.– 192 с.
Теория распознавания образов: (статистические проблемы обучения) / Вапник В. Н., Червоненкис А. Я. М.: Наука, 1974. 416 с.
Advances in Learning Theory: Methods, Models and Application / J.A.K. Suykens, G. Horvath, S. Basu, C. Miechelli, J. Vandewalle // IOS Press NATO-ASI Series in Computer and Systems Sciences, Amsterdam, The Nether-Lands, 2003. – 432 p.
Інформаційний синтез інтелектуальних систем керування, що навчаються: Підхід, що ґрунтується на методі функціонально-статистичних випробувань. / Краснопоясовський А.С.– Суми: Видавництво СумДУ, 2003. – 264 с.
Основи проектування інтелектуальних систем: Навчальний посібник. / Довбиш А.С. – Суми: Видавництво Сум ДУ, 2009.– 171 с.
Паралельна оптимізація параметрів функціонування системи керування, що навчається / О.О. Дзюба // Інтелектуальні системи в промисловості і освіті – 2007: матеріали першої наук.-техн. конф., СумДУ, Суми, 2007. – С. 44.
Гібридний алгоритм оптимізації параметрів функціонування системи підтримки прийняття рішень, що навчається / О.О. Дзюба // Вісник Сумського державного університету. Технічні науки №2’ 2008 – Суми: Видавництво СумДУ, 2008.– С. 70.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.