Імітаційна модель оцінки механізму державних закупівель з метою підвищення їх ефективності
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.16.2010.33751Анотація
Дана стаття присвячена імітаційному моделюванню процесу державних закупівель. Об’єктом дослідження є ринок державних закупівель України. В даній роботі була запропонована імітаційна та концептуальна модель, яка дозволить оцінювати рівень соціальних ризиків і на цій основі запропоновані обґрунтовані і прораховані схеми функціонування державних закупівель. Показано інформаційну систему та описано відповідні бізнес-процеси за допомогою яких і була реалізована імітаційна модель процесу державних закупівель.
Посилання
Державні закупівлі в Україні: економічні аспекти та збірка нормативних актів [Текст]: Навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / З.В. Максименко, Н.Б. Ткаченко; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. – К.: Книга, 2004. – 303 с. – ISBN 5-89164-054-6 (укp.).
Имитационное моделирование. Классика CS. 3-е изд. – СПб.: Питер; Киев: Издательская группа ВНV, 2004. – 847 с.: ил. – ISBN 5-94723-981-7.
П О С Т А Н О В А КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 17 жовтня 2008 р N 921 «Про затвердження Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти».
Дейт К. Дж. Введение в системы баз данных = Introduction to Database Systems. – 8-е изд. – М.: «Вильямс», 2006. – С. 1328. – ISBN 0-321-19784-4.
Афанасьєв В. Оцінка ефективності організаційно–технічних заходів/ В. Афанасьєв. – Х., 2003.
Hurwicz L. Optimality and informational efficiency in resource allocation processes // Mathematical Methods in the Social Sciences / K. J. Arrow, S. Karlin, P. Suppes (eds.). Stanford: Stanford University Press, 1960
Myerson R. Fundamental theory of institutions: a lecture in honor of
Leo Hurwicz. 2007. http://home.uchicago.edu/~rmyerson/hurwicz.pdf.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.