Використання надбудови Risk Solver Platform пакету Microsoft Excel для розв’язання задачі планування виробництва комбікормів
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.16.2010.33752Анотація
Розглядається модифікований варіант розв’язання задачі оптимізації розрахунку кормових раціонів.
Запропонована математична модель задачі розрахунку рецептів кормосумішей, яка забезпечує одночасне отримання переліку рецептів комбікормів з урахуванням наявних на складі запасів необхідних ингредієнтів.
Запропоновано спосіб автоматизації розв’язання даної задачі, який дозволяє також інтегрувати отримані результати в будь-які комплексні програмні рішення.
Достовірність запропонованих рішень підтвержена їх реалізацією у рамках проведених обчислювальних експериментів.
Посилання
Математическое моделирование экономических процессов в с/х. / A.M. Гатаулин и др. Под ред. A.M. Гатаулина. - Агропромиздат, 1990.
Панин И. Г., Гречишников В. В. Повышение эффективности производства животноводческой продукции с использованием программ оптимизации рецептов комбикормов. // Зооиндустрия. 2004. № 8-9
Трифонов А. Г. Постановка задачи оптимизации и численные методы ее решения /Проектирование научных и инженерных приложений в среде MATLAB. Всероссийская научная конференция, 2004.
Лукьянов Б.В., Лукьянов П.Б. КОРАЛЛ – комплексная оптимизация и анализ рационов, комбикормов, премиксов // «Ценовик», № 4, 2005
Microsoft Excel 200. Шаг за шагом: Практ. Пособ. /Пер. с англ. – М.: Издательство ЭКОМ, 1999.
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa140066(office.10).aspx
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.