Прилад для неінвазивного дослідження характеристик покривних тканей
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.16.2010.33756Анотація
Розроблено та виготовлено макет приладу для виявлення та розпізнавання новоутворень в тканинах шкіри шляхом реєстрації і вимірювання співвідношення потоків розсіяного в зворотному напрямку світла двох довжин хвиль. Прилад може застосовуватись для виявлення та розпізнавання новоутворень у тканинах шкіри. Створено датчики та необхідне програмне забезпечення для збирання та обробки сигналів і подальшого визначення оптичних характеристик тканин шкіри та локалізації неоднорідностей.Посилання
Исследование биотканей методом светорассеяния/ Тучин В.В. // Успехи физ. наук. – 1997. – Т.167, №5. – C.517-539.
Определение локальных неоднородностей биоткани с использованием особенностей распространения света./ Плаксий Ю.С., Мамилов С.А., Есьман С.С. // Альманах клинической медицины, т. XVII, часть 1, 2008, с.75-78.
Оптический метод определения коэффициентов рассеяния и удельного объема крови в биологической ткани in vivo./ Кравченко В. И., Мамилов С. А., Плаксий Ю. С., Есьман С. С., Казак Н. С., Рыжевич А. А.. Неинвазивный// Журнал прикладной спектроскопии, - V. 72, N 1, - 2005, с. 119-123.
Optical radiation transfer in the human skin and application in in vivo remittance spectroscopy/ Anderson R.R., Hu J.H., Parrish J.A. // Proc. Symp. Bioeng. Skin. - Cardiff (Wales): MTP Press. – 1979. - ch. 28, P.253-265.
Optical transmission and reflection by blood/ Zdrojkowski R.J., Pisharoty N.R. // IEEE Tran. Biomed. Engin. – 1970. – Vol.17, №2. – P.122-128.
In vivo reflectance of blood and tissue as a function of light wavelength/ Cui W., Ostrander L.E., Lee B.Y. // IEEE Tran. Biomed. Engin. – 1990. – Vol.37. – P.632-639.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.