Моделювання аварійних ситуацій в системі моделювання дорожнього руху
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.16.2010.33759Анотація
Розглянуті питання створення формальних моделей аварійної ділянки дороги та порушника правил дорожнього руху. Запропонований алгоритм створення аварійної ситуації у системі моделювання дорожнього руху.
Посилання
Дерех З.Д., Душник В.Ф. Правила дорожного движения Украины с коммента-риями и иллюстрациями. 3-е. изд., исправл. и доп. – К.: Издательство Арий, 2007. – 184с.: ил.
Организация и безопасность движения: учебное пособие / Н.В. Пеньшин, В.В. Пудовкин, А.Н. Колдашов, А.В. Ященко. – Тамбов: Изд-во Тамб. гос. техн. ун-та, 2006. - 96с.
Алиев А.С., Стрельников А.И., Швецов В.И Моделирование транспортных потоков в крупном городе с применением к Московской агломерации // Авто-матика и Телемеханика. – 2005. - № 11. - С. 113-125.
Томашевский В.Н., Парамонов А.М. Определение формальной модели нере-гулируемого перекрестка в системе моделирования автомобильного дорожно-го движения // Науковий вісник КУЕІТУ.” Нові технології”. - 2009. - №1(23). ¬– С. 135-138.
Томашевский В.М., Моделювання систем. – К.: Видавнича група BHV, 2005. – 352с.:іл.
Томашевский В Н., Парамонов А.М. Система моделирования автомобильного дорожного движения // Математическое и имитационное моделирование сис-тем МОДС ‘2009. Тезисы докладов. – К. – 2009. – С. 157–161.
Томашевский В.Н., Парамонов А.М. Формализация алгоритма моделирования движения автомобильного дорожного транспорта // Вісник Національного технічного університету України «КПІ». Серія: Інформатика, управління та обчислювальна техніка. – 2008. – № 48. – С. 156–162.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.