Комп’ютерне моделювання аварійних ситуацій електричних систем з використанням математичного пакета MathCAd
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.15.2009.33844Анотація
Розглянуто задачу комп’ютерного моделювання аварійних ситуацій електричної станції з використанням математичного пакету MathCad.
Посилання
Электрические машины. Копылов И.П.- М.: Энергатомиздат, 1986. - 360 с.
Алгоритмизация расчетов переходных процессов в автономных электроэнергетических системах. Кетнер К.К., Козлова И.А., Сендюрев В.М. - Рига: Зинатне, 1981. - 166 с.
Математическое моделирование электродвигателей собственных нужд электрических станций. Учебное пособие. Сивокобыленко В.Ф., Костенко В.И. - Донецк: ДПИ, 1979. - 110 с.
Математическое моделирование электростанции для анализа переходных процессов и оценки поведения устройств релейной защиты. Межекова М.А.– 68 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.