Вибір технології для створення web-систем різного рівня складності
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.15.2009.33845Анотація
Розглядається проблема вибору технології для розробки web-систем різного рівня складності. Оптимізація вибору технології розробки в залежності від властивостей, якими повинна володіти система, що розробляється. Запобігання надлишковим витратам матеріальних ресурсів. Мінімізація вимог до апаратного забезпечення.
Посилання
Дзінько Р.І., Лісовиченко О.І., Рибенок Ю.А. Підхід до розробки засобів інтеграції web-орієнтованих інформаційних систем, створених на базі різних технологій // Адаптивні системи автоматичного управління. -2008.- № 13(33).-С.29-37.
Концептуальний підхід до розробки інтегрованого об’єктно-орієнтованого середовища для моделювання ГВС / О.В. Блажко, В.В. Борисюк, А.А. Гілязов, А.С. Птічнікова, О.І. Лісовиченко // Науковий вісник Інституту економіки та нових технологій ім. Ю.І. Кравченка «Нові технології».-Кременчук.- 2003.- Вип.1’(2).- С.81-85.
Anthony A. Apodaca, Larry Gritz Advanced RenderMan: Creating CGI for Motion Pictures.- Morgan Kaufmann: San Diego, 1999.- 512p. ISBN: 1558606181
James Gardner The Definitive Guide to Pylons.-Apress 2008.- 568p. ISBN: 1-59059-934-9
A component based services architecture for building distributed
applications Bramley, R. Chiu, K. Diwan, S. Gannon, D. Govindaraju, M. Mukhi, N. Temko, B. Yechuri, M. 2000. Department. of Computer. Science., Indiana University., Bloomington, Indiana, USA
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.