Задача календарного планування для GRID-обчислень
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.15.2009.33847Анотація
Пропонується генетичний алгоритм для задачі календарного планування для GRID-обчислень
Посилання
Lee H-.M., Lee T.-Y., Yang C.-H., and M.-H. Hsu “An Optimal Analyzing Resources Model Based on Grid Environment,” WSEAS Transactions on Information Science and Applications, Vol.3, No.5, pp.960-964, 2006.
Lee H-.M., Lee T.-Y., and Hsu M.-H. “A Process Schedule Analyzing Model Based on Grid Environment ,” KES 2006, Part III. LNAI 4253, Springer-Verlag, Berlin Heidelberg, pp.938-947, 2006
Chong-Yen Lee, Wuu-Yee Chen, and Tsang-Yean Lee “Optimization of Job Schedule Model Based on Grid Environment“, Journal of Networks, Vol 3, No 3 (2008), pp. 27-33, Mar 2008
Костенко В.А. “Оценки сложности и качества различных итерационных алгоритмов построения рас писаний” // Фак-т ВМиК МГУ им. М.В. Ломоносова. - М. - 2004. - С. 161-167.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.