Моделювання процесу забруднення довколишнього середовища в системі моделювання автомобільного дорожнього руху
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.15.2009.33856Анотація
Проведене дослідження існуючих проблем довколишнього середовища, що можуть бути спричинені викидами автотранспорту. Розглянуті існуючи методи підрахунку викидів, запропонований підхід до дослідження розповсюдження та перенесення забруднення у довколишньому середовищі. Запропонована формальна модель урахування викиду від точкового джерела, та від суперпозиції точкових викидів.
Посилання
Томашевский В.Н., Парамонов А.М. Система моделирования автомобильного дорожного движения // Математическое и имитационное моделирование систем МОДС ‘2009. Тезисы докладов. – Київ. – 2009. – С. 157–161.
Томашевский В.Н., Парамонов А.М. Формализация алгоритма моделирования движения автомобильного дорожного транспорта //Вісник Національного технічного університету України «КПІ». Серія: Інформатика, управління та обчислювальна техніка. – 2008. – № 48. – С. 156–162.
Методика определения выбросов автотранспорта для проведения сводных расчетов загрязнения атмосферы городов. - М.: Государственный комитет Российской Федерации по охране окружающей среды, 1999. С. 7-8.
Гладкий А.В. Чисельно-аналітичні методи математичного моделювання хвильових процесів в неоднорідних середовищах : Дис. д-ра фіз.- мат. наук: 01.05.02 / НАН України. — К., 1996. — 258л.
Безопасность дорожного движения. Управление скоростью. Результаты исследований, проведенных совместным центром транспортных исследований. CEMT/CM(2006)19. European Conference of Ministers of Transport
Гладкий А.В., Скопецький В.В. Методи числового моделювання екологічних процесів: Навч. посіб. – К.: ІВЦ „Видавництво «Політехніка»”, ТОВ "Фірма «Періодика»", – 2005. – 152 с.
Гладкий А.В., Скопецький В.В. Основи чисельного моделювання процесів екології: Навч. посіб. – К.: – 2005.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.