Розробка фізичних і логічних метрик для задачі багатокритеріальної оптимізації інформаційного навантаження при структуризації корпоративного центру даних
DOI:
https://doi.org/10.20535/1560-8956.15.2009.33860Анотація
В статті розглядаються питання дослідження та розробки фізичних і логічних метрик засобів обробки інформації в корпоративних прикладних мережах, що виникає при їх оцінюванні та виборі в задачі багатокритеріальної оптимізації інформаційного навантаження компонетів таких мереж. Такі метрики серверів БД та файлових серверів, систем документообігу та архівації даних, керованих мережевих пристроїв, що виконують функцію фільтрації на рівні додатків, тощо, враховують вимоги з точки зору безпеки та з урахуванням обмежень по управлінню при структуризації корпративного датацентру.
Посилання
Алексеев В.А. Архитектура предприятия. – http://www.INTUIT.ru
Еталонні архітектури MSA.- К., Майкрософт Україна; К.: Видавнича група BHV, 2005.- 352c.
Еталонні служби MSA.- К., Майкрософт Україна; К.: Видавнича група BHV, 2005.- 912c.
Терехина А.Ю. Методы метрического шкалирования. – М.,Наука, 1984,-207с.
О.А.Стенін, Ю.А.Тимошин, Т.Г.Шемседінов. –К., Закл. Звіт про НДР № держ. Реєстр. 0106U0002475, НТУУ «КПІ»,2008.-115с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у нашому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована нашим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у нашому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення рукопису роботи авторами в мережі Інтернет (наприклад, на arXiv.org або на особистих веб-сайтах). Причому рукописи статей можуть бути розміщенні у відкритих архівах як до подання рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання. Це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії, позитивно позначається на оперативності ознайомлення наукової спільноти з результатами Ваших досліджень і як наслідок на динаміці цитування вже опублікованої у журналі роботи. Детальніше про це: The Effect of Open Access.